Terapie

SiLa pre dušu

Človek je komplexná bytosť a našim zámerom je priniesť úľavu nielen telu, ale aj duši, vzdelávali sme sa a ponúkame Vám aj nasledovné terapie

REGRESNÁ HYPNOTERAPIA 

Regresná hypnoterapia je forma terapie, ktorá sa zameriava na vyhľadávanie a spracovanie starých spomienok. Cieľom je objaviť príčiny súčasných duševných porúch, ako sú neurózy a psychózy, a niekedy aj telesné problémy. Klient si má uvedomiť súvislosti medzi aktuálnymi poruchami a minulými traumatickými udalosťami a tým poruchy neutralizovať.

EMOČNÉ MERANIE

Frekvenčným prístrojom ITOVI zmeriame 270 bodov tvojho emočného a fyzického tela a spoločne nájdeme riešenie na dlhodobú zmenu. 

LAHOCHI

Frekvenčná metóda liečenia rukami. Zvuk LA v LaHoChi súvisí so vsetlom, láskou, múdrosťou pochádzajúcich najvyšších frekvencií (Kristus, Stvorenie, Vesmír, Budha). Zvuk HO označuje pohyb tejto energie. Zvuk CHI je životná sila (univerzálna energia života).
Môže byť použité na liečenie zeme, ľudí, zvierat a rastlín (tiež pomáha zvyšovať vibračnú frekvenciu vody a živého jedla).

SELFLOVE TERAPIA

Cítiš sa občas zahltený povinnosťami a máš pocit, že nestíhaš vnímať prítomnosť? Dovoľ si, pozrieť sa hlbšie do svojho srdca a začni žiť život, o akom snívaš. Aroma touch technikou ti pomôžeme upokojiť sa a vrátiť telo, myseľ aj ducha do rovnováhy. 

KOUČING

Chceš si užívať život, robiť, čo ťa napĺňa, mať krásne vzťahy a vnímať nádheru prítomnosti ale stále je tu niečo, čo ťa brzdí? Situácia sa stále opakuje a ty z nej nevieš von?
Pomôžeme ti, pozrieť sa na to z iného uhla, objektívne a nájsť príčinu zacyklenia. Spracovať to, uvoľniť a nájsť tvoj vytúžený balans.