Cenník & Ponuka procedúr

Jednotlivé techniky kombinujeme na mieru pre klienta do 60 / 90 / 120min procedúr.

60min – 35,00€

90min – 48,00€

120min – 60,00€

Olejová masáž

Masáž zlepšuje cirkuláciu, prináša čerstvý kyslík do telesných tkanív, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb. Ako najstaršia liečebná metóda má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb. Blahodárne pôsobí proti depresii, stresu, únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka.

Myofasciálne techniky

Myofasciálne techniky sú druh masáže, ktorý sa sústredí predovšetkým na mäkké tkanivá nášho tela. Medzi tieto mäkké tkanivá patria svaly, koža, podkožie a fascie. lavným cieľom Myofasciálnych techník je obnovenie prirodzenej pohyblivosti a uvoľnenie chronicky skrátených partií, ktoré boli vytvorené a sú i naďalej udržované prežívaným fyzickým a emocionálnym stresom alebo prekonanou chorobou. Myofasciálna masáž nielen uvoľňuje a relaxuje tkanivá, ktoré sú stuhnuté a spôsobujú bolesť, ale hlavne usporadúva napätie v mäkkých tkanivách takým spôsobom, aby už ďalej nedochádzalo k tuhnutiu a preťažovaniu bolestivých častí tela.

Lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenáž je špeciálna hmatová technika, ktorá je zameraná na lymfatický systém kože a podkožia (tzv. povrchový miazgový systém). Taktiež sa môžeme stretnúť s názvom Lymfatická masáž. Ide o celkom odlišnú techniku oproti klasickej masáži, ktorá pôsobí na hlboké svalové vrstvy nášho tela.

Maderoterapia

Maderoterapia alebo terapia drevom je druh masáže, ktorý vznikol v Kolumbii a spočíva v aplikácii špeciálnych valčekov vyrobených z prírodného dreva. Terapia je určená na odstránenie celulitídy, účinná je však aj pri odstraňovaní bolesti chrbtice a celkovej detoxikácii organizmu. 

Aromaterapia

Využíva éterické oleje a iné aromatické zlúčeniny, s nárokmi na zlepšenie psychickej alebo fyzickej pohody. Je ponúkaná ako doplnková terapia popri štandardných liečebných postupoch alebo ako forma alternatívnej medicíny, namiesto konvenčných liečebných postupov založených na dôkazoch.

Aromaterapia používa éterické oleje určitých rastlín, aby posilňovala rovnováhu a harmóniu organizmu z fyzickej aj psychickej stránky. Blahodarný účinok týchto olejov môže byť dôsladkom ich pôsobenia na hormóny a iné chemické látky spostredkúvajúce prenos informácií v tele a mozgu.

Reflexná masáž chrbta

Hlavnou podstatou reflexnej masáže je presvedčenie, že sa reflexné body priamo dotýkajú rôznych častí tela a orgánov a ich masírovaním je možné obnoviť celkové zdravie a pohodu. Samotná reflexná procedúra spočíva vo vytváraní tlaku na akupresúrne body určitých oblastí tela, čím dochádza k dráždeniu nervových zakončení a celkovému prekrveniu tela pacienta. Jednotlivé hmaty sú vykonávané pomaly a čo najviac do hĺbky, pričom sa masíruje nasucho, bez použitia akýchkoľvek masážnych olejov či emulzi

Bankovanie

Bankovanie je obľúbeným a veľmi účinným druhom masáže alebo terapie. Najčastejšie sa používajú sklenené, silikónové alebo umelohmotné banky s pumpičkou. Pomocou baniek môžeme pôsobiť na pokožku, krvný obeh, kĺby, svaly, tráviacu sústavu i nervový systém

Moxovanie

Moxovanie je súčasťou tradičnej čínskej medicíny, pričom sa využíva teplo a dym z liečivej palinovej moxy. Pomocou teplej moxy sa zahrievajú akupunktúrne body a tým sa stimulujú jednotlivé orgány. Prehrievaním a uvoľnením telo dostáva potrebnú energiu, vďaka ktorej sa lepšie vyrovnáva s chorobami a tiež im predchádza.